Najlepsze przenośne sprężarki powietrza dla Jeepa

Pompki do opon lub kompresory powietrza to pompy, które pompują opony samochodowe za pomocą sprężonego powietrza. Najlepsze przenośne sprężarki powietrza do Jeepa umożliwiają szybkie i skuteczne wykonanie pracy, a ponadto mieszczą się w bagażniku Jeepa lub pod przednimi siedzeniami, dzięki czemu można do nich łatwo dotrzeć w razie awarii na drodze.

Czy szukasz najlepszej przenośnej pompki do opon na rynku? Jakie cechy są niezbędne? Czy jest coś, na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę, szukając najlepszej przenośnej sprężarki powietrza do Jeepa? Zapoznaj się z naszymi recenzjami poniżej - wykonaliśmy całą pracę, aby przedstawić Ci najlepsze na rynku pompki do opon.

Przenośna sprężarka powietrza EPAuto, zaprojektowana specjalnie do pompowania opon pojazdów z wyjątkiem ciężarówek i opon HT, dostarcza około 1,05 stopy sześciennej powietrza na minutę. Wystarcza to do napompowania opon Jeepa w ciągu kilku minut, abyś mógł kontynuować podróż.

Zasilana jest przez 120-watowy silnik z 15-amperowym bezpiecznikiem. Konfiguracja jest bardzo prosta, wystarczy podłączyć kabel zasilający do gniazda zapalniczki samochodowej lub dowolnego źródła prądu o napięciu 12 V i można od razu rozpocząć pompowanie opon.

samochód

Ważąca zaledwie 3,79 kg pompka do opon nie jest może lekka, ale jest wystarczająco kompaktowa, aby zmieścić się w bagażniku samochodu.

Piękno tej pompy powietrza polega na automatycznym wyłączaniu, które zatrzymuje pompowanie opony, gdy osiągnie ona ustawione przez użytkownika ciśnienie. Jest to bardzo duży plus, zwłaszcza jeśli musisz wykonywać prace wewnątrz samochodu lub robić inne rzeczy bez konieczności ciągłego monitorowania pompy.

Podoba mi się, że wbudowany w ten produkt cyfrowy wskaźnik ciśnienia powietrza będzie wyświetlał ciśnienie powietrza tak długo, jak będzie on podłączony do opony, więc nie ma potrzeby korzystania z manometru. Posiada on nawet 4 jednostki miary, PSI, Kg/Cm, KPA i Bar do wyboru. Kolejną miłą cechą, którą podziwiam, jest zdolność kompresora do zapamiętania ustawienia PSI i automatycznego napompowania do niego, a następnie zatrzymania.

Na początku może wydawać się dziwne, że wąż jest przykręcany, a nie zaciskany na trzonie opony, ale działa to dobrze. Przy odkręcaniu możesz stracić trochę PSI, więc zawsze dodaj dodatkowe 1 lub pół.

Plusy

Wady

Dla producentów modelu Viair 78P odległość nie powinna być przeszkodą w napompowaniu opon, dlatego ten produkt jest wyposażony w 16-metrowy przewód zasilający, który można podłączyć do gniazdka 12 V w pojeździe, oraz hojny 45-calowy wąż powietrzny, dzięki któremu można łatwo dosięgnąć i napompować każdą oponę w samochodzie.

 

W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych pompek, których maksymalny czas pracy wynosi 10-15 minut, Viair 78P może pracować nawet przez 30 minut, dzięki czemu można napompować każdą oponę za jednym razem.

Produkt jest dostarczany z poręczną walizką i jest bardzo przenośny. Wiem, że brzmi to dziwnie, ponieważ można by się spodziewać, że przenośna pompka do opon będzie przenośna, ale zdziwisz się, jak wiele z nich nie jest przenośnych. Podoba mi się, że nie chodzi po całym asfalcie i wytwarza niewiele hałasu podczas użytkowania.

Nie uznam tego za wadę, ale ta sprężarka powietrza ma maksymalne ciśnienie 80 PSI, co ogranicza oponę samochodową, którą może napompować. Jeśli Twoja opona samochodowa potrzebuje więcej niż to, to możesz poszukać gdzie indziej, ponieważ ten kompresor ma problemy z wysokim ciśnieniem.

Plusy

Wady

Najlepszą rzeczą w pompce do opon Kensun jest to, że można jej używać w domu lub w samochodzie. Jeśli z jakiegoś powodu akumulator samochodowy padł, a dostępne jest gniazdko elektryczne, lub jeśli zaparkowałeś w garażu i musisz szybko napompować oponę, możesz podłączyć pompkę do pobliskiego gniazdka, aby uzyskać więcej mocy, lub podłączyć ją do zapalniczki samochodowej przy włączonym silniku, aby wykonać zadanie.

Podoba mi się ta możliwość przełączania między prądem zmiennym a stałym, ponieważ oznacza to, że można napompować opony w garażu bez obciążania akumulatora i alternatora, a następnie zapakować urządzenie do samochodu na wypadek sytuacji awaryjnych.

Kolejnym plusem jest podwójny silnik umieszczony wewnątrz tego produktu, który oferuje bardzo imponującą moc wyjściową, aby szybko napompować oponę do wymaganego ciśnienia. Jakby tego było mało, otrzymujesz również szereg dysz, dzięki którym możesz napompować różne opony, takie jak rowery, opony terenowe, motocykle, a nawet łóżka powietrzne.

Urządzenie ma ładny design, który obejmuje uchwyt do przenoszenia, który jest tak łatwy do gip, a także torbę, która pomaga przechowywać lub transportować produkt bez uszkodzeń. Biorąc pod uwagę, że można go używać na innych nadmuchiwanych przedmiotach, uważam, że jest to narzędzie wielofunkcyjne.

Wadą dla większości ludzi będzie hałas, który robi, ale biorąc pod uwagę, że ma podwójne silniki i nadmuchuje naprawdę szybko, jest to łatwe do zignorowania po pewnym czasie. Miałem zamiar narzekać na tę jednostkę zapominając o poprzednim PSI, ale wtedy przypomniałem sobie, że można jej używać również do innych nadmuchiwanych przedmiotów. Wyobraź sobie pompowanie roweru za pomocą ustawienia PSI opony Twojego samochodu.

Plusy

Wady

Kompresor powietrza P.I. Premium to imponujące małe urządzenie. Wykonana z trwałych materiałów, plastikowa obudowa, która może wytrzymać duże uderzenia, gumowe nóżki zapewniające stabilność i zapobiegające chodzeniu kompresora oraz długi, wzmocniony wąż, dzięki któremu można łatwo dotrzeć do wszystkich czterech opon. Do urządzenia dołączona jest walizka transportowa, adaptery zaworów do rowerów, cztery zapasowe kapturki przeciwpyłowe oraz instrukcja obsługi.

Kompresor jest wyposażony w jasną latarkę, która z pewnością przyda się podczas pompowania opon w ciemności. Kompresor pobiera prąd o napięciu 12 V, który może być dostarczony z gniazda zapalniczki samochodowej, aby wytworzyć potężny przepływ powietrza 35 l/min. Oznacza to, że od zupełnego braku powietrza do ciśnienia ponad 30 PSI można przejść w mniej niż 4 minuty.

Choć producent twierdzi, że można ją napompować do 150 PSI, sądząc po tym, jak nagrzewa się przy wyższym ciśnieniu, nie ufałbym, że będzie to robić bardzo często bez pęknięcia. Podoba mi się wyraźny wyświetlacz LCD, dzięki któremu można obserwować postępy podczas pompowania pod wieloma kątami. Nie oznacza to, że trzeba niańczyć urządzenie, wyłączy się automatycznie, gdy osiągnie ustawione ciśnienie.

Plusy

Wady

Zachowując właściwą równowagę między ceną a funkcjami, przenośna sprężarka powietrza Audew to kolejna dobra opcja dla Jeepów wyposażonych w gniazdo zapalniczki. Ten produkt, zaprojektowany jako przyjazny dla użytkownika i wygodny w użyciu, jest zdecydowanie okazyjny.

Cechą charakterystyczną produktu jest jego jednoprzyciskowa aktywacja, która pozwala użytkownikowi zaprogramować odpowiednie PSI w tak krótkim czasie, jak to tylko możliwe. I masz również automatyczne wyłączanie funkcji tutaj, jak również. Mając do dyspozycji tylko trzy przyciski, urządzenie to bardzo ułatwia ustawienie żądanego ciśnienia w oponach bez nadmiernego komplikowania sprawy, jak to czynią niektórzy inni.

Podoba mi się kompaktowa konstrukcja inflatora. Waży blisko 2,5 kg, ale wygląda jak duża torebka, co oznacza, że nie można narzekać na brak miejsca do przechowywania jej w bagażniku samochodu, ponieważ zmieści się pod każdym z przednich foteli, nie powodując żadnych niedogodności.

Audew portable wyposażony jest również w jasną lampkę LED, którą można wykorzystać do oświetlania w ciemności bez konieczności szukania telefonu lub latarki. Pobiera prąd o natężeniu 10 amperów i wytwarza hałas o natężeniu około 60 dB; nie na tyle głośny, by przeszkadzać sąsiadom, ale na pewno będzie go słychać ponad dźwięk silnika.

Myślę, że to tylko ja, ale plastikowe i gumowe części tego produktu wyglądają dla mnie krucho, więc nie mogę spekulować, jak trwałe to będzie.

Plusy

Wady

Pierwszą rzeczą, która podoba mi się w tej pompce do opon, nie jest nawet sam produkt, ale jakość obsługi klienta. Są oni bardzo zainteresowani tym, aby upewnić się, że produkt, który sprzedają, jest warty swoich pieniędzy. W zestawie znajduje się mała torba materiałowa do przechowywania produktu, ale cała jednostka jest samowystarczalna, co oznacza, że nie ma zewnętrznego etui lub pudełka do przechowywania, ponieważ wszystko jest przechowywane wewnętrznie. Można zwinąć wąż do jednostki i skręcić krawat kabla zasilającego.

Chociaż produkt jest wyposażony w szczegółową instrukcję obsługi, to jest dość łatwe do zorientowania się, jak go obsługiwać bez instrukcji. Podoba mi się to, że po osiągnięciu ustawionego ciśnienia PSI urządzenie kontynuuje pompowanie przez pewien czas, aby wyrównać straty powietrza, gdy chcemy zdjąć dyszę.

Nadmuchuje oponę dość szybko i wytwarza mniej hałasu w porównaniu z niektórymi, które sprawdziliśmy.

Jedyną rzeczą, którą uznałbym za wadę, jest jej wyświetlacz. Jest on nie tylko niewyraźny i niewyraźny, ale także mały i może być trudny do odczytania w jasny, słoneczny dzień. Jeśli większość czynności związanych z pompowaniem opon będziesz wykonywać w garażu, może to nie być dla Ciebie problemem.

Plusy

Wady

Z przedstawionej przez nas listy najlepszych przenośnych sprężarek powietrza i cyfrowych pompek do Jeepa wynika, że wszystkie one spełniają tę samą podstawową funkcję i mają kilka przydatnych dodatkowych funkcji.

Jakie cechy uważasz za niezbędne? Jak wybrać urządzenie, które spełni Twoje potrzeby, nie płacąc za funkcje, których być może nigdy nie użyjesz? Jak w pełni wykorzystać możliwości wybranej sprężarki?

Nie martw się, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Musisz uzupełnić powietrze w oponach? Najszybszym, najwygodniejszym i najłatwiejszym sposobem jest użycie przenośnej pompki do opon jeepa. Możesz to zrobić w ciągu kilku minut, gdy silnik pracuje na biegu jałowym.

Przyczyną numer jeden problemów z oponami jest niskie lub wysokie ciśnienie powietrza. Może to spowodować, że opony szybko się zużyją lub, co gorsza, pękną. Aby maksymalnie wydłużyć żywotność opon, zwłaszcza jeśli pojazd nie jest wyposażony w system TPMS (Tire Pressure Monitoring System), należy często sprawdzać ciśnienie w oponach, aby upewnić się, że są one dobrze napompowane lub wiedzieć, kiedy należy je wymienić.

Oponę można łatwo napełnić w zaciszu własnego garażu, bez konieczności jazdy przez całe miasto. Co moim zdaniem jest lepsze niż konieczność przejechania całej drogi na stację benzynową tylko po to, aby odkryć, że ich pompa jest nieczynna lub kosztuje trochę pieniędzy.

Niektóre z najlepszych przenośnych pompek do opon i najlepszych przenośnych kompresorów powietrza mogą być używane podczas podróży. W nagłych wypadkach można skorzystać z tych modeli, podłączając je do 12-woltowego źródła zasilania, takiego jak gniazdo zapalniczki samochodowej. Tego rodzaju modele są szczególnie przydatne, jeśli Twój Jeep ma gniazda 12 V w wielu miejscach.

Najlepsze akumulatorowe pompki mają zazwyczaj wbudowany akumulator litowo-jonowy. Są one na ogół bardzo przenośne i łatwe w użyciu. Akumulator w pompce zapewnia wystarczającą ilość energii do napompowania opony i w większości przypadków można je trzymać w ręku. Aby nie utknąć z przebitą oponą, należy utrzymywać akumulator w pełni naładowany i gotowy do pracy.

Aby uzyskać maksymalną moc i uniknąć przepalenia bezpiecznika, takie pompki do opon muszą być podłączone bezpośrednio do biegunów akumulatora. Jednak tego typu urządzenia mogą wyssać ładunek z pełnego akumulatora w mniej niż 20 minut; aby przedłużyć żywotność akumulatora, zalecamy używanie ich tylko przy włączonym silniku.

Założona w 2009 roku amerykańska firma Kensun Inc. to marka znana z najbardziej popularnych produktów na rynek wtórny, takich jak żarówki HID i ksenonowe. Firma produkuje również pompki do opon, takie jak Kensun AC/DC Digital Tire Inflator for Car.

Założona w 1998 roku i mająca siedzibę w Irvine w Kalifornii, VIAIR Corporation jest starym graczem w branży akcesoriów samochodowych. Produkują akcesoria pneumatyczne i bezolejowe sprężarki powietrza DC o ułamkowej mocy dla rynków off-road, on-road i przemysłowych.

Założona w 017 roku przez S.G Royals, Helteko jest jednym z najnowszych członków branży produktów rynku wtórnego. Produkuje produkty konsumenckie dla pojazdów, pokrowce na fotele samochodowe, odkurzacze i cyfrowe sprężarki powietrza.

Aby opony Jeepa zostały napompowane do wymaganego ciśnienia i aby funkcja automatycznego wyłączania aktywowała się w odpowiednim momencie, potrzebujesz sprężarki powietrza z dokładnym manometrem. Aby ustalić, jak dokładny jest wbudowany manometr sprężarki powietrza, należy napompować oponę do żądanego ciśnienia, a następnie zmierzyć ciśnienie znanym, dobrym ciśnieniomierzem cyfrowym. Większość pompek jest zwykle o PSI lub mniejsza, niektóre przepompowują, aby zrekompensować utratę powietrza podczas odłączania węża.

Jeśli musisz napompować oponę, chcesz to zrobić w jak najkrótszym czasie. Chociaż szybkość pompowania różni się w zależności od marki, stwierdziliśmy, że najszybsze sprężarki powietrza do opon Jeepa to te, które podłącza się bezpośrednio do zacisków akumulatora.

Długość węża i przewodu zasilającego sprężarki powietrza decyduje o tym, jak łatwo jest dotrzeć do wszystkich czterech opon. Dłuższy wąż i przewód zasilający zapewniają większą elastyczność w różnych sytuacjach. Upewnij się, że model, który kupujesz, umożliwia bardzo łatwe schowanie węża lub przewodu, gdy nie jest używany, dotyczy to również tych, które mają wnękę do przechowywania, ponieważ przedział może być zbyt mały, aby umieścić w nim przewód i wąż.

Ponieważ będziesz przechowywać swoją pompkę do opon w bagażniku samochodu, upewnij się, że kupujesz przenośną sprężarkę powietrza, która jest dość mocna i może wytrzymać wibracje podczas podróży. Upewnij się również, że produkt nie wytwarza tak dużych wibracji podczas pracy, że "chodzi" lub utrudnia odczytanie wskaźnika.

Chcesz uzyskać urządzenie, które jest lekkie i kompaktowe, abyś mógł je upchnąć gdzieś w bagażniku lub pod przednim siedzeniem bez uszkadzania czegokolwiek. Niektóre modele są wyposażone w uchwyt lub walizkę transportową, aby ułatwić transport urządzenia.

Bardzo normalne jest, że przenośna sprężarka powietrza wytwarza ciepło podczas pompowania opon. Większość producentów zaleca pozostawienie urządzenia do ostygnięcia na około 10 do 30 minut po każdych 10 do 15 minutach pracy. Viair jest jednym z wyjątków - może pracować bez przerwy przez około 20 do 40 minut. Wiele z testowanych przez nas pompek do opon posiada funkcję wyłączania urządzenia po przekroczeniu określonej temperatury.

Podczas porównywania produktów w celu podjęcia ostatecznej decyzji, który produkt jest najlepszy z całej grupy, zawsze wybieramy ten, który oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny, a w tym przypadku najlepszą przenośną sprężarką powietrza dla Jeepa (naszym zdaniem) jest VIAIR 78P.

Ta pompka do opon jest solidna i przenośna, ma długi kabel zasilający i wąż powietrzny, może pracować bez przerwy przez ponad 30 minut, ma latarkę LED do oświetlania ciemności i cichą sprężarkę.

To wystarczy niektórym osobom, ale osobiście nie mogę się przekonać do cyfrowej pompki do opon AC/DC firmy Kensun. Mam na myśli to, że jest kompatybilny z dwoma źródłami zasilania: AC, w przypadku, gdy nie chcesz stresu baterii lub silnika, i DC, w przypadku, gdy dostaniesz "niskie ciśnienie w oponach" podczas drogi, a nawet ma podwójne kompresory, aby napompować szybciej.

Jeśli nie masz ochoty na VIAIR 78P, zawsze możesz wypróbować Cyfrową pompkę do opon AC/DC Kensun lub jakąkolwiek inną z tej listy, wykonają swoją pracę.

Dowiedz się więcej na https://autokosmetykaopinie.pl/

O serwisie

Źródło Informacji ze świata motoryzacji

Kompleksowa kosmetyka samochodowa oparta na doświadczeniu

Zadbaj o swój samochód

 

Kontakt

kontakt@autokomiskrakow.pl

Galeria